| Opbouw | Standaard trekker |
|---|---|
| Bouwjaar | 2017 |
| Id | TR1794 |
| Voertuigidentificatienummer | YS2R4X20005480182 |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Aantal assen | 2 |
| Transmissie | Automaat |
| Tellerstand | 696.250 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Vermogen | 302 kW (410 PK) |
| Max. gewicht | 19.000 kg |
| Laadgewicht | 11.302 kg |
| Ledig gewicht | 7.698 kg |
| Lengte | 596 cm |
| Breedte | 255 cm |
| Accessoires |
Automaat |