| Budowa | Standardowy ciągnik |
|---|---|
| Rok | 2017 |
| Id | TR1794 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | YS2R4X20005480182 |
| Konfiguracja osi | 4x2 |
| Liczba osi | 2 |
| Transmisja | Automatycznie |
| Przebieg | 696.250 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 6 |
| Władza | 302 kW (410 PK) |
| Waga brutto | 19.000 kg |
| Nośność | 11.302 kg |
| Waga | 7.698 kg |
| Długość | 596 cm |
| Szerokość | 255 cm |