| Prijs | € 14.500,- |
|---|---|
| Opbouw | Standaard trekker |
| Bouwjaar | 2017 |
| Id | TR1810 |
| Voertuigidentificatienummer | WJMM1VUH60C348037 |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Aantal assen | 2 |
| Transmissie | Automaat |
| Tellerstand | 484.541 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Vermogen | 353 kW (480 PK) |
| Max. gewicht | 18.000 kg |
| Laadgewicht | 9.504 kg |
| Ledig gewicht | 8.496 kg |
| Lengte | 625 cm |
| Breedte | 255 cm |
| Accessoires |
Automaat Slaapcabine |