| Cena | € 14.500,- |
|---|---|
| Budowa | Standardowy ciągnik |
| Rok | 2017 |
| Id | TR1810 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | WJMM1VUH60C348037 |
| Konfiguracja osi | 4x2 |
| Liczba osi | 2 |
| Transmisja | Automatycznie |
| Przebieg | 484.541 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 6 |
| Władza | 353 kW (480 PK) |
| Waga brutto | 18.000 kg |
| Nośność | 9.504 kg |
| Waga | 8.496 kg |
| Długość | 625 cm |
| Szerokość | 255 cm |