| Price | € 92.500,- |
|---|---|
| Construction | Crane |
| Year | 2007 |
| Id | TR1115 |
| Vehicle identification number | XLWFM285072066836 |
| Axle configuration | 10x4 |
| Axle count | 5 |
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 403.764 km |
| Fuel | Diesel |
| Operating hours | 7.899 h |
| Emissionclass | Euro 5 |
| Power | 324 kW (440 PK) |
| Gross weight | 50.000 kg |
| Load capacity | 18.520 kg |
| Weight | 31.675 kg |
| Length | 1.150 cm |
| Width | 255 cm |
| Accessories |
Automatic |