| Prijs | € 92.500,- |
|---|---|
| Opbouw | Kraanwagen |
| Bouwjaar | 2007 |
| Id | TR1115 |
| Voertuigidentificatienummer | XLWFM285072066836 |
| Asconfiguratie | 10x4 |
| Aantal assen | 5 |
| Transmissie | Automaat |
| Tellerstand | 403.764 km |
| Brandstof | Diesel |
| Bedrijfsuren | 7.899 h |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Vermogen | 324 kW (440 PK) |
| Max. gewicht | 50.000 kg |
| Laadgewicht | 18.520 kg |
| Ledig gewicht | 31.675 kg |
| Lengte | 1.150 cm |
| Breedte | 255 cm |
| Accessoires |
Automaat |