| Opbouw | Autotransporter |
|---|---|
| Bouwjaar | 2009 |
| Id | TR1815 |
| Voertuigidentificatienummer | XLRAS85MC0E857214 |
| Asconfiguratie | 6x2 |
| Aantal assen | 3 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Tellerstand | 601.974 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Vermogen | 338 kW (460 PK) |
| Max. gewicht | 26.000 kg |
| Laadgewicht | 10.275 kg |
| Ledig gewicht | 15.725 kg |
| Opbouw lengte | 1.050 cm |
| Opbouw breedte | 0 cm |
| Opbouw hoogte | 0 cm |
| Accessoires |
Dubbele banden Slaapcabine |