| Construction | Car transporter |
|---|---|
| Year | 2009 |
| Id | TR1815 |
| Vehicle identification number | XLRAS85MC0E857214 |
| Axle configuration | 6x2 |
| Axle count | 3 |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 601.974 km |
| Fuel | Diesel |
| Emissionclass | Euro 5 |
| Power | 338 kW (460 PK) |
| Gross weight | 26.000 kg |
| Load capacity | 10.275 kg |
| Weight | 15.725 kg |
| Construction length | 1.050 cm |
| Construction width | 0 cm |
| Construction height | 0 cm |
| Accessories |
Sleeper cab |