| Budowa | Transporter samochodów |
|---|---|
| Rok | 2009 |
| Id | TR1815 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | XLRAS85MC0E857214 |
| Konfiguracja osi | 6x2 |
| Liczba osi | 3 |
| Transmisja | Podręcznik |
| Przebieg | 601.974 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 5 |
| Władza | 338 kW (460 PK) |
| Waga brutto | 26.000 kg |
| Nośność | 10.275 kg |
| Waga | 15.725 kg |
| Budowa Długość | 1.050 cm |
| Budowa Szerokość | 0 cm |
| Budowa Wysokość | 0 cm |