| Prijs | € 17.500,- |
|---|---|
| Opbouw | Gesloten bak |
| Bouwjaar | 2008 |
| Id | TR1790 |
| Voertuigidentificatienummer | WMA10XZZ58W115560 |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Aantal assen | 2 |
| Transmissie | Automaat |
| Tellerstand | 695.160 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Vermogen | 265 kW (360 PK) |
| Max. gewicht | 19.000 kg |
| Laadgewicht | 4.120 kg |
| Ledig gewicht | 14.880 kg |
| Accessoires |
Automaat Dubbele banden Slaapcabine |