| Price | € 17.500,- |
|---|---|
| Construction | Box body |
| Year | 2008 |
| Id | TR1790 |
| Vehicle identification number | WMA10XZZ58W115560 |
| Axle configuration | 4x2 |
| Axle count | 2 |
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 695.160 km |
| Fuel | Diesel |
| Emissionclass | Euro 4 |
| Power | 265 kW (360 PK) |
| Gross weight | 19.000 kg |
| Load capacity | 4.120 kg |
| Weight | 14.880 kg |
| Accessories |
Automatic Sleeper cab |