| Cena | € 17.500,- |
|---|---|
| Budowa | Zamknięta skrzynia |
| Rok | 2008 |
| Id | TR1790 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | WMA10XZZ58W115560 |
| Konfiguracja osi | 4x2 |
| Liczba osi | 2 |
| Transmisja | Automatycznie |
| Przebieg | 695.160 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 4 |
| Władza | 265 kW (360 PK) |
| Waga brutto | 19.000 kg |
| Nośność | 4.120 kg |
| Waga | 14.880 kg |