| Opbouw | Kraanwagen |
|---|---|
| Bouwjaar | 2014 |
| Id | TR1713 |
| Transmissie | Automaat |
| Tellerstand | 61.437 km |
| Brandstof | Overig |
| Bedrijfsuren | 2.746 h |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Vermogen | 184 kW (250 PK) |
| Max. gewicht | 15.000 kg |
| Laadgewicht | 3.870 kg |
| Ledig gewicht | 11.130 kg |
| Accessoires |
Automaat |