| Prijs | € 36.500,- |
|---|---|
| Opbouw | Kraanwagen |
| Bouwjaar | 2011 |
| Id | TR1735 |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Aantal assen | 2 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Tellerstand | 538.753 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Vermogen | 277 kW (377 PK) |
| Max. gewicht | 20.000 kg |
| Laadgewicht | 7.390 kg |
| Ledig gewicht | 12.710 kg |
| Lengte | 950 cm |
| Breedte | 255 cm |
| Accessoires |
Aanhangwagenkoppeling ABS Cruise control Dubbele banden Elektrisch bedienbare ramen PTO Radio/CD speler Trekhaak Vangmuil Zonneklep |