| Construction | Crane |
|---|---|
| Year | 2014 |
| Id | TR1713 |
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 61.437 km |
| Fuel | Other |
| Operating hours | 2.746 h |
| Emissionclass | Euro 5 |
| Power | 184 kW (250 PK) |
| Gross weight | 15.000 kg |
| Load capacity | 3.870 kg |
| Weight | 11.130 kg |
| Accessories |
Automatic |