| Cena | € 36.500,- |
|---|---|
| Budowa | Dźwig samochodowy |
| Rok | 2011 |
| Id | TR1735 |
| Konfiguracja osi | 4x2 |
| Liczba osi | 2 |
| Transmisja | Podręcznik |
| Przebieg | 538.753 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 5 |
| Władza | 277 kW (377 PK) |
| Waga brutto | 20.000 kg |
| Nośność | 7.390 kg |
| Waga | 12.710 kg |
| Długość | 950 cm |
| Szerokość | 255 cm |