| Prijs | € 36.500,- |
|---|---|
| Opbouw | Standaard trekker |
| Bouwjaar | 2007 |
| Id | TR1738 |
| Asconfiguratie | 6x2 |
| Aantal assen | 3 |
| Tellerstand | 1.194.555 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Vermogen | 455 kW (619 PK) |
| Max. gewicht | 27.000 kg |
| Laadgewicht | 18.025 kg |
| Ledig gewicht | 8.975 kg |
| Lengte | 634 cm |
| Breedte | 255 cm |
| Accessoires |
Dubbele banden Slaapcabine |