| Prijs | € 29.500,- |
|---|---|
| Opbouw | Tankwagen |
| Bouwjaar | 2010 |
| Id | TR1693 |
| Asconfiguratie | 6x2 |
| Aantal assen | 3 |
| Transmissie | Automaat |
| Tellerstand | 770.076 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Vermogen | 265 kW (360 PK) |
| Max. gewicht | 28.000 kg |
| Laadgewicht | 16.340 kg |
| Ledig gewicht | 11.760 kg |
| Lengte | 922 cm |
| Breedte | 253 cm |
| Accessoires |
Automaat |