| Cena | € 29.500,- |
|---|---|
| Budowa | Cysterna |
| Rok | 2010 |
| Id | TR1693 |
| Konfiguracja osi | 6x2 |
| Liczba osi | 3 |
| Transmisja | Automatycznie |
| Przebieg | 770.076 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 5 |
| Władza | 265 kW (360 PK) |
| Waga brutto | 28.000 kg |
| Nośność | 16.340 kg |
| Waga | 11.760 kg |
| Długość | 922 cm |
| Szerokość | 253 cm |