| Cena | € 37.950,- |
|---|---|
| Budowa | Dźwig samochodowy |
| Rok | 2015 |
| Id | TR1770 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | ZCFA61JF002633462 |
| Konfiguracja osi | 4x2 |
| Liczba osi | 2 |
| Transmisja | Podręcznik |
| Przebieg | 192.509 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 6 |
| Władza | 154 kW (210 PK) |
| Waga brutto | 14.000 kg |
| Nośność | 5.090 kg |
| Waga | 8.910 kg |