| Price | € 37.950,- |
|---|---|
| Construction | Crane |
| Year | 2015 |
| Id | TR1770 |
| Vehicle identification number | ZCFA61JF002633462 |
| Axle configuration | 4x2 |
| Axle count | 2 |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 192.509 km |
| Fuel | Diesel |
| Emissionclass | Euro 6 |
| Power | 154 kW (210 PK) |
| Gross weight | 14.000 kg |
| Load capacity | 5.090 kg |
| Weight | 8.910 kg |