| Cena | € 37.500,- |
|---|---|
| Budowa | Dźwig samochodowy |
| Rok | 2008 |
| Id | TR1809 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | WMA35SZZ18L054061 |
| Konfiguracja osi | 6x4 |
| Liczba osi | 3 |
| Transmisja | Podręcznik |
| Przebieg | 579.122 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 4 |
| Władza | 235 kW (319 PK) |
| Waga brutto | 27.600 kg |
| Nośność | 13.430 kg |
| Waga | 14.370 kg |
| Długość | 888 cm |
| Szerokość | 245 cm |