| Prijs | € 37.950,- |
|---|---|
| Opbouw | Kraanwagen |
| Bouwjaar | 2015 |
| Id | TR1770 |
| Voertuigidentificatienummer | ZCFA61JF002633462 |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Aantal assen | 2 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Tellerstand | 192.509 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Vermogen | 154 kW (210 PK) |
| Max. gewicht | 14.000 kg |
| Laadgewicht | 5.090 kg |
| Ledig gewicht | 8.910 kg |
| Accessoires |
Dubbele banden |