| Price | € 49.500,- |
|---|---|
| Construction | Crane |
| Year | 2008 |
| Id | TR1806 |
| Vehicle identification number | XLEP6X20005206830 |
| Axle configuration | 6x2 |
| Axle count | 3 |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 113.183 km |
| Fuel | Diesel |
| Emissionclass | Euro 5 |
| Power | 206 kW (280 PK) |
| Gross weight | 26.000 kg |
| Load capacity | 13.540 kg |
| Weight | 12.460 kg |