| Prijs | € 21.950,- |
|---|---|
| Opbouw | Koel-vriestransport |
| Bouwjaar | 2016 |
| Id | TR1792 |
| Voertuigidentificatienummer | WDB96702410106416 |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Aantal assen | 2 |
| Transmissie | Automaat |
| Tellerstand | 371.032 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Vermogen | 132 kW (180 PK) |
| Max. gewicht | 10.500 kg |
| Laadgewicht | 3.605 kg |
| Ledig gewicht | 6.995 kg |
| Lengte | 775 cm |
| Breedte | 260 cm |
| Accessoires |
Automaat Bladvering Dubbele banden Laadklep Luchtvering |