| Prijs | € 11.750,- |
|---|---|
| Opbouw | Koel-vriestransport |
| Bouwjaar | 2009 |
| Id | TR1797 |
| Voertuigidentificatienummer | VF644AGD000002395 |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Aantal assen | 2 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Tellerstand | 401.424 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Vermogen | 162 kW (220 PK) |
| Max. gewicht | 11.990 kg |
| Laadgewicht | 6.169 kg |
| Ledig gewicht | 5.820 kg |
| Opbouw lengte | 551 cm |
| Opbouw breedte | 246 cm |
| Opbouw hoogte | 244 cm |
| Accessoires |
Dubbele banden Laadklep |