| Prijs | € 29.500,- |
|---|---|
| Opbouw | Koel-vriestransport |
| Bouwjaar | 2014 |
| Id | TR1592 |
| Voertuigidentificatienummer | XLRASM4100G047575 |
| Asconfiguratie | 6x2 |
| Aantal assen | 3 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Tellerstand | 397.820 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Vermogen | 213 kW (290 PK) |
| Max. gewicht | 26.000 kg |
| Opbouw lengte | 819 cm |
| Opbouw breedte | 250 cm |
| Opbouw hoogte | 250 cm |
| Accessoires |
Dubbele banden Laadklep |