| Cena | € 21.950,- |
|---|---|
| Budowa | Chłodnie |
| Rok | 2016 |
| Id | TR1792 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | WDB96702410106416 |
| Konfiguracja osi | 4x2 |
| Liczba osi | 2 |
| Transmisja | Automatycznie |
| Przebieg | 371.032 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 6 |
| Władza | 132 kW (180 PK) |
| Waga brutto | 10.500 kg |
| Nośność | 3.605 kg |
| Waga | 6.995 kg |
| Długość | 775 cm |
| Szerokość | 260 cm |