| Price | € 11.750,- |
|---|---|
| Construction | Refrigerated/freezer transport |
| Year | 2009 |
| Id | TR1797 |
| Vehicle identification number | VF644AGD000002395 |
| Axle configuration | 4x2 |
| Axle count | 2 |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 401.424 km |
| Fuel | Diesel |
| Emissionclass | Euro 5 |
| Power | 162 kW (220 PK) |
| Gross weight | 11.990 kg |
| Load capacity | 6.169 kg |
| Weight | 5.820 kg |
| Construction length | 551 cm |
| Construction width | 246 cm |
| Construction height | 244 cm |
| Accessories |
Tail lift |