| Cena | € 11.750,- |
|---|---|
| Budowa | Chłodnie |
| Rok | 2009 |
| Id | TR1797 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | VF644AGD000002395 |
| Konfiguracja osi | 4x2 |
| Liczba osi | 2 |
| Transmisja | Podręcznik |
| Przebieg | 401.424 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 5 |
| Władza | 162 kW (220 PK) |
| Waga brutto | 11.990 kg |
| Nośność | 6.169 kg |
| Waga | 5.820 kg |
| Budowa Długość | 551 cm |
| Budowa Szerokość | 246 cm |
| Budowa Wysokość | 244 cm |