| Price | € 14.500,- |
|---|---|
| Construction | Standard tractor |
| Year | 2017 |
| Id | TR1810 |
| Vehicle identification number | WJMM1VUH60C348037 |
| Axle configuration | 4x2 |
| Axle count | 2 |
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 484.541 km |
| Fuel | Diesel |
| Emissionclass | Euro 6 |
| Power | 353 kW (480 PK) |
| Gross weight | 18.000 kg |
| Load capacity | 9.504 kg |
| Weight | 8.496 kg |
| Length | 625 cm |
| Width | 255 cm |
| Accessories |
Automatic Sleeper cab |