| Cena | € 29.500,- |
|---|---|
| Budowa | Chłodnie |
| Rok | 2014 |
| Id | TR1592 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | XLRASM4100G047575 |
| Konfiguracja osi | 6x2 |
| Liczba osi | 3 |
| Transmisja | Podręcznik |
| Przebieg | 397.820 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 6 |
| Władza | 213 kW (290 PK) |
| Waga brutto | 26.000 kg |
| Budowa Długość | 819 cm |
| Budowa Szerokość | 250 cm |
| Budowa Wysokość | 250 cm |