| Price | € 29.500,- |
|---|---|
| Construction | Refrigerated/freezer transport |
| Year | 2014 |
| Id | TR1592 |
| Vehicle identification number | XLRASM4100G047575 |
| Axle configuration | 6x2 |
| Axle count | 3 |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 397.820 km |
| Fuel | Diesel |
| Emissionclass | Euro 6 |
| Power | 213 kW (290 PK) |
| Gross weight | 26.000 kg |
| Construction length | 819 cm |
| Construction width | 250 cm |
| Construction height | 250 cm |
| Accessories |
Tail lift |