| Opbouw | Kipper |
|---|---|
| Bouwjaar | 2007 |
| Id | TR1796-A |
| Voertuigidentificatienummer | WMAH37ZZ17M489034 |
| Asconfiguratie | 8x4 |
| Aantal assen | 4 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Tellerstand | 648.374 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Vermogen | 324 kW (440 PK) |
| Max. gewicht | 32.000 kg |
| Laadgewicht | 13.260 kg |
| Ledig gewicht | 18.740 kg |
| Accessoires |
Dubbele banden |