| Budowa | Wywrotka |
|---|---|
| Rok | 2007 |
| Id | TR1796-A |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | WMAH37ZZ17M489034 |
| Konfiguracja osi | 8x4 |
| Liczba osi | 4 |
| Transmisja | Podręcznik |
| Przebieg | 648.374 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 4 |
| Władza | 324 kW (440 PK) |
| Waga brutto | 32.000 kg |
| Nośność | 13.260 kg |
| Waga | 18.740 kg |