| Price | € 29.500,- |
|---|---|
| Construction | Crane |
| Year | 2009 |
| Id | TR1791 |
| Vehicle identification number | VF624DPD000000818 |
| Axle configuration | 6x4 |
| Axle count | 3 |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 403.497 km |
| Fuel | Diesel |
| Emissionclass | Euro 5 |
| Gross weight | 26.000 kg |
| Load capacity | 9.720 kg |
| Weight | 16.280 kg |