| Cena | € 29.500,- |
|---|---|
| Budowa | Dźwig samochodowy |
| Rok | 2009 |
| Id | TR1791 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | VF624DPD000000818 |
| Konfiguracja osi | 6x4 |
| Liczba osi | 3 |
| Transmisja | Podręcznik |
| Przebieg | 403.497 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 5 |
| Waga brutto | 26.000 kg |
| Nośność | 9.720 kg |
| Waga | 16.280 kg |