| Prijs | € 29.500,- |
|---|---|
| Opbouw | Kraanwagen |
| Bouwjaar | 2009 |
| Id | TR1791 |
| Voertuigidentificatienummer | VF624DPD000000818 |
| Asconfiguratie | 6x4 |
| Aantal assen | 3 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Tellerstand | 403.497 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Max. gewicht | 26.000 kg |
| Laadgewicht | 9.720 kg |
| Ledig gewicht | 16.280 kg |
| Accessoires |
Dubbele banden |