| Prijs | € 21.950,- |
|---|---|
| Opbouw | Schuifzeil |
| Bouwjaar | 2014 |
| Id | TR1821 |
| Voertuigidentificatienummer | YV2VH70C8EB681298 |
| Asconfiguratie | 6x2 |
| Aantal assen | 3 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Tellerstand | 589.609 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Vermogen | 221 kW (300 PK) |
| Max. gewicht | 26.000 kg |
| Laadgewicht | 13.784 kg |
| Ledig gewicht | 12.215 kg |
| Opbouw lengte | 830 cm |
| Opbouw breedte | 248 cm |
| Opbouw hoogte | 251 cm |
| Accessoires |
Dubbele banden Laadklep |