| Cena | € 49.500,- |
|---|---|
| Budowa | System ramienia z hakiem |
| Rok | 2008 |
| Id | TR1806-A |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | XLEP6X20005206830 |
| Konfiguracja osi | 6x2 |
| Liczba osi | 3 |
| Transmisja | Podręcznik |
| Przebieg | 113.183 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 5 |
| Władza | 206 kW (280 PK) |
| Waga brutto | 26.000 kg |
| Nośność | 13.540 kg |
| Waga | 12.460 kg |