| Prijs | € 49.500,- |
|---|---|
| Opbouw | Haakarmsysteem |
| Bouwjaar | 2008 |
| Id | TR1806-A |
| Voertuigidentificatienummer | XLEP6X20005206830 |
| Asconfiguratie | 6x2 |
| Aantal assen | 3 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Tellerstand | 113.183 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Vermogen | 206 kW (280 PK) |
| Max. gewicht | 26.000 kg |
| Laadgewicht | 13.540 kg |
| Ledig gewicht | 12.460 kg |
| Accessoires |
Dubbele banden |