| Construction | Standard tractor |
|---|---|
| Year | 2012 |
| Id | TR1777-A |
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 691.879 km |
| Fuel | Diesel |
| Emissionclass | Euro 5 |
| Power | 368 kW (500 PK) |
| Gross weight | 26.000 kg |
| Load capacity | 13.030 kg |
| Weight | 12.970 kg |
| Accessories |
Automatic Sleeper cab |