| Opbouw | Standaard trekker |
|---|---|
| Bouwjaar | 2012 |
| Id | TR1777-A |
| Transmissie | Automaat |
| Tellerstand | 691.879 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Vermogen | 368 kW (500 PK) |
| Max. gewicht | 26.000 kg |
| Laadgewicht | 13.030 kg |
| Ledig gewicht | 12.970 kg |
| Accessoires |
Automaat Slaapcabine |