| Prijs | € 37.500,- |
|---|---|
| Opbouw | Haakarmsysteem |
| Bouwjaar | 2008 |
| Id | TR1809-A |
| Voertuigidentificatienummer | WMA35SZZ18L054061 |
| Asconfiguratie | 6x4 |
| Aantal assen | 3 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Tellerstand | 579.122 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Vermogen | 235 kW (319 PK) |
| Max. gewicht | 27.600 kg |
| Laadgewicht | 13.430 kg |
| Ledig gewicht | 14.370 kg |
| Lengte | 888 cm |
| Breedte | 245 cm |
| Accessoires |
Dubbele banden |