| Budowa | Standardowy ciągnik |
|---|---|
| Rok | 2011 |
| Id | TR1814 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | WDB9340821L570605 |
| Konfiguracja osi | 4x4 |
| Liczba osi | 2 |
| Transmisja | Półautomatyczny |
| Przebieg | 191.262 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 5 |
| Władza | 302 kW (410 PK) |
| Waga brutto | 19.250 kg |
| Nośność | 11.095 kg |
| Waga | 8.155 kg |