| Prijs | € 44.950,- |
|---|---|
| Opbouw | Kipper |
| Bouwjaar | 2009 |
| Id | TR1725-A |
| Asconfiguratie | 6x4 |
| Aantal assen | 3 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Tellerstand | 383.706 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Vermogen | 294 kW (400 PK) |
| Max. gewicht | 33.000 kg |
| Laadgewicht | 18.260 kg |
| Ledig gewicht | 14.740 kg |
| Accessoires |
Bladvering Dubbele banden |