| Cena | € 13.950,- |
|---|---|
| Budowa | System BDF |
| Rok | 2012 |
| Id | TR1711 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | XLEG6X20005294414 |
| Transmisja | Automatycznie |
| Przebieg | 933.555 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 5 |
| Władza | 324 kW (440 PK) |
| Waga brutto | 26.000 kg |
| Nośność | 16.280 kg |
| Waga | 9.720 kg |