| Cena | € 69.500,- |
|---|---|
| Budowa | Dźwig samochodowy |
| Rok | 2010 |
| Id | TR1701 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | YV2AG20C0AB562370 |
| Transmisja | Podręcznik |
| Przebieg | 700.300 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 5 |
| Władza | 338 kW (460 PK) |
| Waga brutto | 26.250 kg |
| Nośność | 8.010 kg |
| Waga | 18.240 kg |