| Prijs | € 44.500,- |
|---|---|
| Opbouw | Semi-dieplader |
| Bouwjaar | 2000 |
| Id | TR1728 |
| Aantal assen | 3 |
| Brandstof | Overig |
| Max. gewicht | 39.000 kg |
| Laadgewicht | 29.050 kg |
| Ledig gewicht | 9.950 kg |
| Lengte | 1.810 cm |
| Breedte | 250 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Accessoires |
Dubbele banden |