| Cena | € 14.500,- |
|---|---|
| Budowa | Chłodnie |
| Rok | 2012 |
| Id | TR1709 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | VF644AGL000006881 |
| Przebieg | 402.390 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 5 |
| Władza | 162 kW (220 PK) |
| Waga brutto | 14.000 kg |
| Nośność | 5.750 kg |
| Waga | 8.250 kg |
| Budowa Długość | 753 cm |
| Budowa Szerokość | 246 cm |
| Budowa Wysokość | 215 cm |